Шановні співробітники!!!
У цей не легкий час в Україні, під час війни, але ми впевнено ідемо до Перемоги!!! Перемога буде за нами!!! Група охоронних компаній АСГАР працює і старається підтримувати і приділяти увагу кожному нашому співробітнику, працівнику та військовослужбовцям, які вступили до лав ЗСУ на захист нашої Держави!!! Наше майбутнє покоління – це діти!!! В дітей закінчився навчальний рік, який був дуже для них і для нас тяжкий, незвичний і канікули у дітей будуть не звичайні-канікули, а під час війни. Керівництво підприємства прийняло рішення, з метою підняття морально-патріотичного духу та на підтримку майбутнього покоління України, оголосити конкурс дитячого малюнку на тему (тему можна обрати самому з переліку):
1. Канікули під час Війни!
2. Нація непереможних!
3. Мій батько герой!
4. Україна очима дітей!
5. Разом до Перемоги!
6. Я гордий, що я українець(-ка)!
7. Моя смілива мама!
8. Я пишаюсь захисниками України!
9. Твоя (моя) мрія!
10. Моя країна – Україна!
У конкурсі можуть взяти участь всі діти і внуки співробітників підприємства «АСГАР». Конкурс буде проводитися в трьох вікових категоріях.
1. Молодша група – до 6 років.
2. Середня група – з 7 до 10 років.
3. Старша група – з 11 до 16 років.
Прийом малюнків буде тривати до 24 червня 2022 року. Переможці та лауреати отримають матеріальні подарунки (смартфони, м’ячі, набори канцелярських виробів, іменні футболки, набори для малювання тощо) та грошові подарунки ( у розмірі 5 тис. 4 тис. 3 тис. 2 тис. 1 тис. гривень)
Один учасник може подати на конкурс лише один малюнок. Потрібно вибрати вікову категорію і тему малюнка та знизу підписати ПІП (співробітника) та вказати ПІП сина, доньки, внука(-чки) та вік.
Наприклад:
Тема малюнку: Нація непереможних!
Співробітник Іванов Іван Іванович;
Донька, син, внук(-чка) Іванова Ірина Іванівна, 13 років.
Малюнок можна відправити на поштову адресу: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32-В, приміщення№1 по №10 (групи приміщень 118), 01133, або від сканований на електронний адрес au.moc.ragsa%40RH та на ВАЙБЕР +380672674958 (бажано відправляти фото виконавця з виконаною роботою). Після отримання всіх конкурсних малюнків буде організована виставка робіт у центральному офісі підприємства, де і буде обрано переможців. Переможця конкурсу будуть обирати наші працівники та керівництво підприємства. Переможців буде по 5 в кожній віковій категорії, після визначення переможців (28-30 червня 2022 року) малюнки відправляться нашим співробітникам на фронт.
Запрошуємо всіх прийняти участь! Все буде Україна!